Očista od základov - ECOBOX

Očista od základov - ECOBOX

Základom všetkého je voda. Čistotu vody ovplyvňuje množstvo faktorov. Jej kvalita sa líši v každom kúte Slovenska. Častokrát si obydlie vyberáme na základe praktických atribútov akými sú lokalita, cena, dostupnosť do mesta, či občianska vybavenosť. Prírodné zdroje sú u mnohých druhoradé. Tento prístup je úplne v poriadku, pretože na problém nekvalitnej vody prinášame efektívne a ekologické riešenie, ktoré má pozitívny vplyv na vaše zdravie a peňaženku.

Je kvalita vody ozaj dôležitá?

S nekvalitnou vodou prichádzajú voľným okom viditeľné, ale aj neviditeľné problémy. Azda najväčším nepriateľom kvalitnej vody je chlór. Využíva sa síce na odstránenie vodných baktérií, no vode uberá zo zmyslových vlastností.

Ak sa pýtate, ako sa dozviete o nekvalite vody, odpovie vám vaše telo. V prvom rade môžeme nekvalitnú vodu badať na našej pokožke. Pri nekvalitnej vode nás veru naša koža nepochváli. Práve naopak. Suchá koža a lúpanie je výkričníkom pri nekvalitnej vode.

Dámy a páni, vaše vlasy sú tiež v ohrození. Vlasy vplyvom nekvalitnej vody strácajú na funkčnosti a slabnú. Ľudské telo absorbuje nekvalitnú vodu dovnútra nielen vnútorným požitím, ale aj vstrebaním cez našu pokožku. Zdravie je prvoradé a preto by sme ho nemali podceňovať.

Je čistička naozaj účinná?

Ekočistička odpadových vôd EcoBox je spojením tradičných hodnôt a moderných technológií. Nemusíte byť ekologickými fanatikmi aby ste ocenili prínos a pozitívne účinky tohto nástroja.

EcoBox dokáže vyčistiť vodu až na 97,2%. Navyše je táto čistička inštalovaná do zeme, preto nezaberá zbytočný priestor a jej fungovanie vás nebude v žiadnom smere obmedzovať. EcoBox neprodukuje nadmerný hluk a taktiež pracuje bez zápachu, čo je veľkou výhodou oproti ostatným čističkám. Naša ekologická čistička je symbolom kvality, efektivity a šetrnosti voči prírode. Vďaka kvalitným materiálom a podzemnej inštalácií je jej životnosť podstatne dlhšia, než u ostatných čističiek.

Prípravné práce Osadená čístička ECOBOX

Ako to celé vlastne funguje?

Čistička EcoBox je inovatívnym riešením problému čistenia odpadových vôd. Na svoju prevádzku využíva inteligentný spôsob riadenia SBR systémom.

SBR technológia je inovatívna forma čistenia, ktorej princípom je pomalé biologické čistenie. Výsledkom je kvalitnejšia a čistejšia voda bez zásahov pridaných chemikálií, či iných nežiadúcich prímesí.

Čistiareň EcoBox je riadená počítačom zabudovaným do polyetylénovej skrinky. Nadšenci technológií si prídu na svoje. Čističku môžete ovládať pohodlne zo svojho smartfónu, preto sa už zbytočne nenachodíte.

Čo potrebujem na jej inštaláciu?

Vďaka svojim rozmerom nie je nutné využitie ťažkej techniky či strojov. Na jej usadenie budeme potrebovať úzku stavebnú jamu, štrk a pieskové lôžko kvôli stabilite a rovnosti pre čističku.

EcoBox je inovatívny a inteligentný pomocník v oblasti čistenia vody. Ekologický, ekonomický a evolučný spôsob pre čistenie odpadových vôd vo vašich domácnostiach!

Vaše otázky sú našim potešením!

Radi zodpovieme vaše otázky a zbavíme vás všetkých otáznikov. Kontaktujte sa s nami prostredníctvom mailu, alebo na našich telefónnych číslach.