Na ceste k pôvodným hodnotám

Sady, s.r.o.

Fakty o nás

Sme mladá dynamická spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2019. Našim hlavným poslaním je realizácia súboru činností, ktoré pomáhajú ľuďom vrátiť sa k pôvodným hodnotám.

  • 30 rokov skúseností

    +30 rokov

    Viac ako 30 rokov spoločných skúseností zakladateľov spoločnosti.

  • Tri oblasti nášho zamerania

    Tri oblasti

    Tri oblasti, v ktorých s našou podporou môžte 100% počítať.

Prevedieme Vás cestou životom tak, aby sme zanechali spoločne stopy, ktoré budú ostatní s obdivom a pokorou nasledovať. Vám všetkým chceme poskytnúť informácie a praktické riešenia pri zveľadovaní Vašich pozemkov, inšpirované pôvodnými prameňmi tak, aby nasledujúce generácie boli na nás hrdé, nech ten náš malý kúsok zeme zanecháme v lepšom stave ako sme ho nadobudli.

Tri oblasti riešenia pre Vás

Stanislav Kalakaj

Stanislav Kalakaj

Stano je mi veľmi blízky človek. Priateľ. A už istý čas aj obchodný partner. Nakoľko nie až taký pozer ako ja, pripadla úloha napísať niečo o ňom mne...Keby som nepoznal Stanove kvality, asi by som túto sekciu ani nevypĺňal.

Pohotový, priateľský, dobroprajný. Zodpovednosť je jeho druhá manželka. Takisto ako ja je aj manželom a otcom a všetky tieto vlastnosti pretavuje do svojej rodiny a okolia.

Kedže je väčší kráľ ako ja a v živote sa snaži dodržiavať poriadok k činnostiam ktoré robím ja si ešte pribalil aj administratívu, fakturáciu, archiváciu a vlastne všetky tie ktoré s podnikaním súvisia.

Štefan Repiščák

Štefan Repiščák

Som človek. Vždy som sa usiloval naplniť význam tohto slova v jeho najširšom zmysle... Jednoduché to nebolo a nie je, to mi verte. Som priateľ a to je ešte náročnejšie.

Som otec a to si vyžaduje určitú dávku odvahy, zodpovednosti a more trpezlivosti . Zmiešaním týchto troch ingrediencií sa utvorila a stále dotvára moja osobnosť. Budem sa snažiť aby som vedel ponúknuť čo najviac a to najlepšie ako viem.

Venujem sa obchodu, komunikácii s ľuďmi, hľadám nové príležitostí na vytváranie dlhodobých vzťahov ako obchodných tak aj priateľských.